Przejdź do treści

Nazywam się Eliza Adamiak.

Projektowanie jest moją pasją od najmłodszych lat.
Ukoczyłam Liceum Plastyczne w Kaliszu na kierunku aranżacji wnętrz, następnie studiowałam architekurę w Wyższej Szkole Humanistycznej we Wrocławiu, tytuł dopełniłam magistrem na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, na kaliskim oddziale artystycznym.
Jestem otwarta na nowe i ciekawe wyzwania, w pracy cenie sobię prostą formę, estetykę i elegancję. Lubię wnętrza ponadczasowe, takie w których chce sie być i zostać na dłużej.
Staram się nie ograniczać, obserwuję nowe trendy w architekturze i na bieżąco poszerzam swoją wiedzę oraz doświadczenie.
Każda osoba jest inna i oryginalna, dlatego staram się dopasować do wszystkich preferencji moich klientów.
Kocham swoją pracę i niezmiernie się cieszę, że mogę uczestniczyć w tak ważnym etapie życia innych ludzi, jakim jest urządzanie nowego lokum – miejsce bliskie sercu, które później będzie nazywane „domem”.

Zapraszam serdecznie do współpracy!

Firma E HOME DESIGN specjalizuje się w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz. W pracy kierujemy się oryginalnością a nasze główne założenia to funkcjonalność i ergonomia.
Priorytetem prowadzenia naszych usług jest zadowolenie i satysfakcja klienta. Proces budowlany jest wyjątkowo skomplikowany, natomiast naszym zadaniem jest skuteczne przeprowadzenie Inwestora przez wszelkie zawiłości wynikające w trakcie realizacji Inwestycji.
Działamy na terenie miast: Kalisz, Poznań, Wrocław, Łódź i ich okolic.

Realizujemy również projekty online na terenie całej Polski.

kontakt

E HOME DESIGN Eliza Adamiak

Józefina 3E | 62-840 Koźminek

NIP: 6182071485 | REGON: 388916043

 biuro@ehomedesign.pl

kom: 727-554-086